8. februára 2016

Chcem byť obchodný zástupca

tie-690084_1280Naša spoločnosť už mnoho rokov buduje silnú značku postavenú na kvalite. Získali sme pomerne veľa slovenských, medzinárodných ale aj svetových ocenení a zožali množstvo úspechov. Vďaka tomu nás to zaradzuje v našej oblasti medzi svetovú špičku. Keďže na celom území Slovenska už máme desiatky predajní, v ktorých sa dajú zakúpiť naše produkty a  tisíce spokojných a verných zákazníkov, chceme začať s predajom aj v zahraničí.

Vzhľadom na našu snahu rozšíriť sa na medzinárodný trh hľadáme obchodných zástupcov, dovozcov a distribútorov v krajinách uvedených nižšie. Chceme nájsť serióznych obchodných partnerov pre dlhodobú spoluprácu. Hlavnou výhodou je, že naša spoločnosť stojí na pevných základoch a  má už svoju históriu.  Ak hľadáte niečo výnimočné a chcete získať  pre seba nových zákazníkov,  staňte sa aj Vy našim zástupcom. Neváhajte nás kontaktovať,  hľadáme nových partnerov, s ktorými by sme mohli nadviazať  dlhodobú spoluprácu.

Poľsko, Česká,republika,  Maďarsko,  Rakúsko,  Nemecko, Chorvátsko,  Slovinsko,  Taliansko,  Belgicko,  Holandsko,  Francúzsko,  Švajčiarsko, Veľká,Británia, Írsko,    Nórsko, Švédsko,  Fínsko,  Dánsko,  Estónsko,  Bulharsko,  Litva,  Lotyšsko,  Španielsko,  Luxembursko.

 

 

Translate »